Provozní doba červenec a srpen: Pondělí - Čtvrtek 10,00-13,00 15,00-17,00 hod. Pátek 10,00-15,00 hod. Sobota - zavřeno.

Storchenmühle Starlight SP EVO Lagoon

Výrobce: Storchenmühle
Doprava: Zdarma
Zboží je aktuálně vyprodáno a není dostupné.
Storchenmühle Starlight SP EVO je autosedačka určená pro hmotnostní kategorii 9-36 kg. Vyniká bohatým polstrováním ve své kategorii nabízí bezkonkurenční komfort pro dítě.

Autosedačka Storchenmühle Starlight SP EVO vybavena jemným polohováním sed/leh, aby vaše dítě při spaní nepředklánělo hlavičku ze sedačky ven. Poutání v této fázi prochází zádovou částí a v horní části sedačky se nacházejí uzamykatelné klipsy, které pásy pevně zadrží v žádoucí poloze a napnutí.
Ve fázi, kdy dítě pásy autosedačky již přerostlo se jednoduše demontují, a dítě se poutá přímo automobilovým pásem. Pás pak prochází u ramen přes integrovaný třmen do výškově stavitelné hlavové opěrky. Pro jednoduché přenášení je autosedačka Storchenmühle Starlight SP Evolution vybavena madlem.


Charakteristika:
- samouzavíratelná spona bezpečnostních pásů pro manipulaci jednou rukou
- automobilová pěna v sedáku, která lépe dýchá a má delší trvanlivost
- stavitelné 5-bodové pásy
- zmenšovací vložka pro děti od 9 kg
- návleky bezpečnostních pásů s protiskluzovou úpravou vyplněné speciální tlumící hmotou absorbující tlaky při brždění a nárazu
- polohování sed/leh
- madlo pro snadné přenášení
- systém ochrany proti bočnímu nárazu ASP (Advanced Side Protection)


V oblasti hlavy je autosedačka Storchenmühle Starlight SP EVO o 45% bezpečnější než vyžaduje norma ECE-R 44/04, v oblasti trupu je to o 58% více.
Důmyslná konstrukce autosedačky Storchenmühle Starlight SP EVO se navíc postará o maximální bezpečí vašeho dítěte - a to i při bočním nárazu, kde pro tento případ obsahuje speciální pevné bočnice (Advanced Side Protection).

Videa níže zobrazují poutání autosedačky ve verzi 9-18 kg (1.video), respektive 15-36 kg (2.video).Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.