POZOR, POZOR Velký jarní úklid skladu.Velké slevy v našem výprodeji. Dovolená od 21.06.2022 do 31.07.2022 Dovolená od 01.08.2022 do 31.08.2022

Babyvak Plus - zelená

Výrobce: Babyvak
Zboží je aktuálně vyprodáno a není dostupné.

Nicméně nemusíte zoufat, určitě si vyberete z naší široké nabídky některý z podobných produktů.
Babyvak plus má dvě kapsy. Jednu menší v úzkém konci babyvaku plus, který se provléká kroužky. Je určena na drobnosti a je opatřena suchým zipem. Druhá kapsa našitá na vnější straně babyvaku plus je opatřena klasickým zipem a umožní vám nosit v babyvaku plus plínky, peněženku, klíče, mobilní telefon atd.? Jinak je babyvak plus konstrukčně stejný s babyvakem.
Než se miminko narodí, je zvyklé slýchat tlukot srdce maminky, na její dýchání, na její chůzi. Po narození o tyto vjemy náhle přijde. Baby vak je látkové nosítko, kterým umožníte svým dětem si tyto vjemy znovu prožívat díky tomu, že jste spolu co nejblíže.
S babyvakem můžete svoje miminko nosit od narození. Výborně maminkám poslouží už v porodnici. Při absolvování různých vyšetření jej máte stále při sobě a dopřáváte mu tím od prvních chvil života pocit bezpečí a jistoty.
Stejně dobře bude babyvak sloužit Vám a vašemu miminku i po návratu z porodnice. Když miminko nespí, můžete ho velmi pohodlně a bezpečně seznamovat s jeho okolím. Pokud miminko dostane v babyvaku hlad, můžete ho velmi pohodlně nakojit přímo v babyvaku. A když miminko po jídle v babyvaku usne? Nevadí! můžete ho i s babyvakem velmi pohodlně dát spát do postýlky, kočárku, zkrátka tam, kde je zvyklé.
Babyvak využijete nejen pro novorozence, ale díky možnostem různého způsobu nošení i pro kojence a batolata. Babyvak umožňuje nošení kojenců a batolat prakticky od narození. Podle dítěte se používají různé způsoby nošení. Délka nošení není omezena věkem dítěte.
Atestovaná nosnost Baby vaku je 50 kg (atest ITC a.s. Zlín 4124551).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.