POZOR, POZOR Totální výprodej.

Medela Calma náhradní systém

Výrobce: Medela
Dostupnost: Skladem 2 kusy
Cena: 455,00 Kč
Množství: - +
Calma - systém pro kojené děti.
(Tato sada neobsahuje lavičku)

Pozoroval/a jste někdy dítě, jak pije z prsu? Víte, jaké úsilí musí vyvinout, aby se dostatečně napilo? Pro nás dospělé je příjem potravy automatickou činností. Pro Vaše dítě představuje krmení náročnou kombinaci sání, polykání, dýchání a odpočinku dle jeho individuálního rytmu. Dítě si řídí příjem potravy dle svých možností a potřeb.

Příroda nám nabízí jedinečný vzor. Ve snaze o hlubší pochopení vzájemného vztahu matky a dítěte při kojení a ve spojení s odbornými znalostmi byl firmou Medela AG vyvinut nový způsob podávání mléka kojeným dětem.

Co činí Calmu odlišnou od ostatních?

Běžné systémy určené pro podávání mléka či výživy (láhev s dudlíkem) vedou dítě ke změně způsobu sání. Dítě si samo nemůže regulovat tok mléka, bývá velice rychle zahlceno, má problémy s pravidelným dýcháním a potřebným odpočinkem. Tento způsob podávání mléka nevyžaduje od dítěte úsilí, které je zapotřebí při sání z prsu (mléko z lahvičky teče samo). Proto dítě postupně ztrácí sací reflex a odmítá pít z prsu. Z uvedených důvodů bývá dítě často odstaveno od prsu a kojení je bohužel předčasně ukončeno.

Lahvička Medela Calma je zcela odlišná, neboť byla navržena především pro podávání mateřského mléka kojeným dětem. Speciální průtokový systém Medela Calma umožňuje dítěti pít svým vlastním přirozeným způsobem. Respektuje jeho rytmus sání, polykání, dýchání i odpočinku. Všechny tyto faktory mají velký vliv také na dostatečné okysličení jeho krve. Díky svým vlastnostem se Medela Calma stává jedinečnou novinkou na světovém trhu.

Medela Calma je s Vámi po celou dobu kojení:
- pomáhá prodloužit období kojení
- přináší volnost a pocit klidu kojícím matkám v době, kdy kojení není možné
- speciální savička odpovídá tvarem a délkou bradavce, takže umožňuje dítěti snadný přechod od prsu k lahvičce a zpět. Velmi jemné silikonové zakončení savičky umožňuje dítěti pohybovat jazykem stejně jako při kojení
- jedna velikost savičky po celou dobu kojení
- možnost odpočinku při krmení přináší dítěti pocit klidu, takže frekvence dýchání a srdeční rytmus jsou stejné jako při kojení
- jedinečný systém ventilace odvádí přebytečný vzduch z lahve a zabraňuje tak nadýmání dítěte
- snadná údržba, hygienické použití na cestách

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.