POZOR, POZOR Totální výprodej.

Bébé-jou dárková sada slon růžový

Výrobce: Bébé-jou
Dostupnost: Skladem 1 kus
Cena: 679,00 Kč
Množství: - +
Dostupné varianty:
Bébé-jou dárková sada slon růžový

Bébé-jou dárková sada obsahuje manikůru, teploměr do vaničky, kartáč a hřeben v luxusním balení.

Manikůra
Manikúra Bébé-jou nabízí nejlepší péči o nehty vašeho dítěte. Krabička v sobě bezpečně skrývá nůžky, štipky a pilník.
Všechny jmenované nástroje nemají ostré hrany, jsou vyrobené z nerezavějící oceli a lze je snadno čistit pod horkou vodou.

Koupací teploměr do vaničky
Teploměr do vaničky Bébé-Jou umožňuje sledovat, zda voda dosahuje ideální teploty na koupání, což je 37°C. Měření teploty rukou či loktem je sice obvyklé, ale nenahradí spolehlivý měřící přístroj. Měli by jste proto používat koupelový teploměr. Zapuštění kapiláry do pouzdra chrání teploměr před poškozením.
Nejvyšší bezpečnost pro Vaše dítě.
Koupací teploměr Bébé-Jou je ideální pomocník při měření teploty vody. Kapilára je kryta a chráněná, a navíc neobsahuje jedovatou rtuť. Teploměr do vaničky Bébé-Jou je zdoben výrazným motivem, který upoutá pozornost dítěte a to si snáze zvykne, jako by mimochodem na vodu při koupání.

Hřeben a kartáč
Zaoblené zuby Bébé-Jou hřebene a jemný přírodní vlas Bébé-Jou kartáče zabraňují zranění citlivé pokožky dětské hlavičky.
Na rozdíl od jiných kartáčů vyrobených z tvrdeho silonu má kartáč Bébé-Jou měkký přírodní vlas nedráždící jemnou pokožku hlavičky.
Hřeben Bébé-Jou je ergonomicky tvarován a díky zakulaceným špičkám zubů nemůže poškrábat při česání.
Hřeben a kartáč Bébé-Jou se snadno udržují v čistotě umytím v teplé vodě s trochou mýdla.
Související produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.