POZOR, POZOR Totální výprodej.

Ortopedický držák plen vel. 1 žlutý

Výrobce: Babyrenka
Dostupnost: Skladem 1 kus
Cena: 74,00 Kč
Množství: - +
Ortopedický držák plen slouží k uchycení potřebného počtu látkových plen přes jednorázovou plenku a doporučuje se jej používat preventivně do 6 týdnů věku dítěte.
Velikost kalhotek je nutné volit s ohledem na to, kolik plen se bude přidávat.

Proč ortopedický držák plen každému miminku ?
Preventivně je třeba dbát správné balení novorozenců. Širokým balením, především v prvních týdnech zajistíme správné postavení hlavice stehení kosti a jamky kyčelního kloubu, čímž umožníme správný vývoj kyčle. Jsou známy i případy, kdy se nevhodným balením novorozence původně dobrý nález výrazně zhoršil. Proto se doporučuje přidávat v prvních týdnech života plenku navíc, kterou lehce uchytíte ortopedickým držákem plen.

Držák plen má snadné zapínání na suchý zip a je vyroben z kvalitního prodyšného nepropustného materiálu, ve kterém se kůže dítěte nezapaří a nevzniknou tak opruzeniny.

Ortopedický držák plen přesně kopíruje látkové pleny, není třeba mít obavu, že bude dítě někde škrtit nebo jinak dráždit jeho pokožku.

Ortopedický držák plen velikost 1 je vhodný pro děti od narození do cca 5-6 týdnů.

Materiál: kvalitní nepropustný atestovaný australský materiál Mitsa

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.