POZOR, POZOR Totální výprodej.

Zavinovačka 80x80 s mašlí bílá - zelené káro

Výrobce: Babyrenka
Dostupnost: Skladem 1 kus
Cena: 399,00 Kč
Množství: - +
Rychlozavinovačka 80 x 80 cm je dětská deka, ze které lze pomocí suchých zipů snadno a rychle vytvořit zavinovačku. Rychlozavinovačka je určena pro děti od narození do cca 4 měsíců a je vyrobena je z kvalitních certifikovaných materiálů, původem ze Španělska. Uvnitř rychlozavinovaček je kvalitní a antialergické duté vlákno německé značky Sandler.

Rychlozavinovačka je vhodná k ukládání miminka ke spánku nebo ke kojení. Správně zavinuté miminko je mnohem klidnější, protože se cítí jako v maminčině bříšku během těhotenství. Když miminko ze zavinovačky vyroste můžete ji rozloženou využít jako deku.

Charakteristika:
- vhodné pro děti od narození do cca 4 měsíců
- snadné a přitom pevné zavinutí pomocí dostatečně dlouhého suchého zipu tak, aby se miminko cítilo jako u maminky v bříšku
- certifikovaný materiál vyrobený ve Španělsku
- poté, co dítě ze zavinovačky odroste, je možné ji rozložit a použít jako deku

Rozměry: 80 x 80 cm

Použitý materiál je tkaná příze s jádrem z polyesteru obaleného bavlnou (50% bavlna a 50% PES), především v případě zavinovaček s madeirou a zavinovaček s mašlí, případně tkaná příze ze 100% bavlny varianty Basic).
Uvnitř je antialergické duté vlákno německé značky Sandler.

Praní: 40°C, na snížené otáčky ždímání
Doporučujeme používat desinfekční prostředek Bambino Mio, aby jste vyhnuli složitému vyváření, které není pro výrobky s dutým vláknem žádoucí.
Rychlozavinovačku lze žehlit na malý teplotní stupeň, avšak nesmí se příliš tlačit, aby se nepoškodila dutá vlákna.

Upozornění:
Varianta Basic neobsahuje ozdobný lem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.